Screenlab » Usługi » Wymiana zbitej szybki

Wymiana zbitej szybki

Wyświetlanie 1–12 z 152 wyników

Wymiana zbitej szybki w telefonie

 

W dzisiejszych czasach, telefony komórkowe odgrywają bardzo ważną rolę w naszym życiu. Większość z nas każdego dnia ma kontakt z telefonem. Istotne jest dla nas, aby działały sprawnie, gdyż służą nam w pracy, zajęciach online czy w codziennym komunikowaniu się z innymi. Jednak zdarzają się awarie i wypadki. Ileż to razy smartfon wypadł Ci bądź wyślizgnął się z ręki? Zapewne niejednokrotnie. Najczęstszym problem jest właśnie zbita szybka, która uniemożliwia swobodne operowanie urządzeniem. Pęknięcie ekranu nie musi wiązać się z całkowitą wymianą telefonu. Wychodzimy zatem naprzeciw Waszym oczekiwaniom i oferujemy profesjonalne usługi wymiany szyby w iPhonie, Samsungu, Huawei i Xiaomi.

Ile kosztuje wymiana szyby w iPhone, Samsung, Xiaomi czy Huawei?

Wymiana zbitej szybki jeszcze nigdy nie była dla Ciebie tak prosta i szybka, jak razem z Nami! Już teraz możesz skorzystać z naszych profesjonalnych i szybkich usług wymiany szyby w iPhone, Samsung, Xiaomi i Huawei. Operujemy wyłącznie na urządzeniach najwyższej jakości, dzięki którym wyświetlacz będzie wyglądał, jak nowy prosto ze sklepu. Ceny uzależnione są od konkretnego modelu telefonu, z jakim przychodzisz do naszego serwisu, wahają się w okolicach od 140 do nawet 1100 zł. Jednak wiedz, że obejmuje to wszystkie koszty związane z rozłożeniem urządzenia, wymianą szybki oraz ponownym złożeniem. Otrzymujesz od nas gwarancję i możesz być pewny, że Twój ekran będzie wciąż oryginalny, a telefon będzie właściwie reagował na dotyk, tak jak przed uszkodzeniem. Aby zapobiec i ochronić przed kolejnymi pęknięciami wyświetlacza, warto zaopatrzyć się w folię na smartfona zarówno na przód, jak i tył. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, znajdą Państwo taką opcję w naszej ofercie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, będziecie mogli być spokojni o Wasze urządzenia, które odpowiednio będą zabezpieczone przed możliwymi, przyszłymi upadkami. Wybierając nasz serwis możecie być pewni, że szybko i bezproblemowo będziecie mogli wymienić szyby w modelach telefonów, takich jak iPhone, Samsung, Xiaomi czy Huawei.

Efekt nowego i oryginalnego ekranu

Boisz się, że Twój telefon już nie będzie wyglądał tak, jak przed uszkodzeniem? Nic się nie martw! Zadbamy o to, aby prezentował się i funkcjonował tak, jak po wyciągnięciu z pudełka. To wszystko za sprawą użycia specjalnego separatora podciśnieniowego czy też kriogenicznego. Dzięki sprawdzonym metodom wymiany szyb w Twoim iPhonie, Samsungu, Xiaomi i Huawei otrzymasz efekt oryginalnego wyświetlacza, który będzie reagował na dotyk oraz wyświetlał obraz równie dobrze, jak przed naprawą. Wszystkie części montowane są w fabryczny sposób, aby jeszcze bardziej móc powrócić do pierwotnego stanu urządzenia. Dbamy o potrzeby każdego z klientów tak, aby Państwo byli zadowoleni z naszych profesjonalnych usług wymiany szyby w swoim iPhonie, Samsungu, Xiaomi czy też Huawei. Działamy zgodnie z zasadami ochrony przed ESD na stanowiskach EPA. Nie czekaj i koniecznie zgłoś się do nas ze swoim modelem telefonu.

Shopping Cart
Przewiń do góry