Screenlab » Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie?
ile kosztuje wymiana szybki w telefonie

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonie?

Obecnie, chyba nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez telefonu komórkowego. Nowoczesne modele telefonów coraz częściej zastępują inne urządzenia i akcesoria, takie jak aparat, notatnik, czytnik e-booków, kalkulator czy nawet komputer. Mnogość możliwości, jakie daje nam telefon jest niesamowita, dlatego wszyscy korzystamy z tych małych i przenośnych urządzeń, co najmniej kilka razy dziennie.

Jednak częste użytkowanie może sprzyjać powstawaniu uszkodzeń. Najczęstszym problemem pojawiającym się podczas korzystania z telefonu jest tak zwana zbita szybka, czyli stłuczenie ekranu na skutek upadku lub uderzenia, bez uszkodzenia modułu wyświetlacza. Pomimo inwestowania w wiele elementów zabezpieczających przed takim problemem, niestety ciągle zdarzają się tego typu incydenty.

Oczywiście, stosowanie dodatkowej ochrony w postaci szkła hartowanego oraz obudowy jest potrzebna. Dzięki temu, nie pozwalamy, aby doszło do poważniejszych uszkodzeń, które mogą nas kosztować dużo więcej niż tylko wymiana szybki.

Wymiana szybki w telefonie- ile to kosztuje?

Wiele czynników składa się na sumaryczny koszt wymiany szybki w telefonie. Wiele zależy również od tego, do jakiego punktu naprawy się udamy, jakie materiały zostaną użyte (oryginalne lub zamienniki) oraz jaki jest model naszego telefonu.

Naprawa potłuczonego wyświetlacza jest raczej kosztownym wydatkiem. Ceny mogą wahać się w zakresie 100-1500 zł. Jednak zanim wybierzemy sposób oraz miejsce naprawy, należy się zastanowić czy jest to opłacalne. Jeśli telefonu używamy już stosunkowo długo może okazać się, że naprawa może przewyższyć cenę urządzenia. Dlatego, przed rozpoczęciem naprawy trzeba zorientować się, jaka jest cena rynkowa naszego modelu telefonu.

Od czego zależy cena naprawy?

Jak już wspominaliśmy, cena wymiany szybki w telefonie jest uzależniona od wielu czynników. Możemy również spróbować samodzielnie wymienić uszkodzony element, ale musimy mieć świadomość, iż nie jest to łatwy proces, dlatego o wiele lepszym rozwiązaniem jest oddanie telefonu do wyspecjalizowanego serwisu, takiego jak Screenlab.

Dzięki temu unikniemy niechcianych błędów oraz dostaniemy gwarancję naprawy. Nieudana próba wymiany szkła może wiązać się z dodatkowymi uszkodzeniami, co znacząco podniesie koszt naprawy urządzenia.
Warto podkreślić, iż koszt wymiany szybki jest uzależniony od modelu smartfona. Za naprawę najnowocześniejszego modelu zapłacimy z pewnością więcej, niż za starszą wersję. Sprawdź koszt wymiany szybki w Twoim telefonie w naszym sklepie.

Shopping Cart
Przewiń do góry