Screenlab » Serwis » Samsung » Samsung note 20

Samsung note 20

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Naprawa Samsung Note 20
Czym wyróżnia się telefon Samsung Note 20?
Samsung Note 20 to mniejszy odpowiednik telefonu tej samej firmy, którego model nosi nazwę Galaxy Note 20. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy w nowych urządzeniach poszukują funkcjonalności i niepowtarzalnego designu. Ten smartfon o niezwykle pojemnym akumulatorze 4200 mAh, niejedną osobę zaskoczy swoją funkcjonalnością. Najbardziej fascynujący jest fakt, że Samsung Note 20 może posłużyć jako bezprzewodowa ładowarka do innych akcesoriów tego samego producenta, takich jak na przykład smartwatch czy słuchawki. Dodatkowym atutem znacznie usprawniającym pracę na telefonie jest rysik, który chowany jest w dolnej ramce smartfona. Producenci pomyśleli także o tych, którym telefon służy głównie do robienia zdjęć. Samsung Note 20 posiada trzy obiektywy z tyłu i dwa z przodu. Daje to duże możliwości, gdy chcemy wykonać naprawdę niepowtarzalne zdjęcie.
Jak przygotować Samsunga Note 20 do naprawy?
Czasem sytuacja zmusza nas do przekazania telefonu w ręce fachowców. Usterki się zdarzają, nie musisz się zatem nimi przejmować. Musisz jednak pamiętać o właściwym przygotowaniu smartfona przed przekazaniem go naszym serwisantom. Przede wszystkim nie zapomnij o wyciągnięciu jednej bądź obydwu kart SIM. To niezwykle ważny krok! Podczas rozkładania telefonu na czynniki pierwsze, karty mogą gdzieś zaginąć, są przecież niezwykle małe. Kolejnym krokiem, który powinieneś wykonać, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, jest wykonanie kopii zapasowej danych znajdujących się na telefonie. W ten sposób uchronisz się przez niechcianą utratą najważniejszych danych. W domu zostaw także case bądź etui — w punkcie naprawy będzie on jedynie przeszkadzał i utrudniał zadanie. Na koniec pamiętaj o usunięciu blokady ekranu lub o zapisaniu hasła na kartce i przekazaniu jej serwisantom. Usprawni to znacznie cały proces naprawy Samsunga Note 20!
Naprawa Samsung Note 20
Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci w każdym problemie! Pamiętaj, aby nie próbować samodzielnie naprawić swojego Samsunga Note 20. To może spowodować na nim jeszcze większe szkody, a Twoje zdrowie może ucierpieć. Jeśli nie jesteś w stanie zdiagnozować problemu lub jego przyczyny — zgłoś się do nas! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci rozwiązać zaistniały problem. Dzięki naszym specjalistom będziesz mógł wymienić wyświetlacz, który uszkodził się przykładowo podczas upadku na twarde podłoże. Oferujemy także wymianę oczek w aparacie. Możesz o to prosić kiedy zauważysz, że Twoje zdjęcia znacznie straciły na jakości i nie wychodzą takie, jakie być powinny. W naszym salonie wymienisz także klapkę w Samsungu Note 20!

Shopping Cart
Przewiń do góry