Screenlab » Serwis » Samsung » Samsung a70

Samsung a70

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Naprawa samsung a70
Wymiana tylnego aparatu
Podczas codziennego użytkowania telefonu czasem przydarza nam się moment nieuwagi, który skutkuje tym, że urządzenie niespodziewanie wypada z kieszeni. Ulec uszkodzeniu może wtedy nie tylko wyświetlacz, ale również tylna szybka od aparatu. Usterka objawia się brakiem ostrości zdjęć, które są niewyraźne i niższej jakości niż do tej pory. Wielu użytkowników smartfonów bagatelizuje te uszkodzenia, nie zdając sobie sprawy, że mogą pociągnąć za sobą kolejne awarie. Ubytek w szkiełku aparatu ułatwia, dostanie się wilgoci i zanieczyszczeń do środka telefonu, co przyczynia się do możliwego uszkodzenia płyty głównej i innych kluczowych komponentów urządzenia. Naprawy tylnego aparatu w Samsungu A70 można spróbować dokonać samodzielnie, jednak tylko wymiana w renomowanym salonie gwarantuje dokładne dopasowanie szkiełka. W naszej firmie oferujemy sprawną i profesjonalną naprawę szybki od aparatu Samsunga A70. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części, które montujemy w fabryczny sposób.
Wymiana przedniego aparatu
Często zdarza się również, że uszkodzeniu ulega przedni aparat. Stłuczenie bądź zalanie kamery powoduje, że aparat nie działa wcale, bądź jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia. W takim wypadku warto skorzystać z naprawy przedniego aparatu w Samsungu A70. Doświadczeni pracownicy naszego salonu sprawnie dokonają naprawy uszkodzonego komponentu, wykorzystując przy tym materiały najwyższej jakości.
Wymiana wyświetlacza
Czasem określenie czy naprawy wymaga rozbita szybka, czy wyświetlacz, stanowi trudne zadanie. Rozróżnienie typu awarii jest konieczne, by móc oszacować przybliżony koszt serwisu, dlatego warto pamiętać o kluczowych różnicach. Jeżeli wyświetlacz pomimo rys działa poprawnie, to najprawdopodobniej doszło do rozbicia szybki. Natomiast, gdy po włączeniu telefonu ekran pozostaje czarny, pojawiają się na nim pionowe lub poziome linie, sprzęt nie reaguje poprawnie na dotyk, stanowi to znak, że konieczna może okazać się naprawa wyświetlacza w Samsungu A70. Korzystając z usług naszej firmy, zyskujesz pewność, że eliminacja usterek odbędzie się w sposób profesjonalny i efektywny, a Ty będziesz mógł już po krótkim czasie cieszyć się w pełni sprawnym urządzeniem. Podczas wymiany, w zależności od preferencji klienta, wykorzystujemy zarówno nowe komponenty, jak i zamienniki wysokiej jakości. Cena naprawy wyświetlacza Samsunga A70 uwzględnia rozłożenie części składowych telefonu, montaż nowego wyświetlacza oraz ponowne złożenie wszystkich podzespołów. Naprawiany element obejmuje 90-dniowa gwarancja.

Shopping Cart
Przewiń do góry