Screenlab » Serwis » Samsung » Samsung S20

Samsung S20

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Naprawa Samsunga S20
Wymiana zbitej szybki
Zbita szybka w telefonie to usterka, która z pewnością przydarzyła się większości z nas. Nawet jeśli pamiętasz o używaniu odpowiedniej folii ochronnej, to wystarczy chwila nieuwagi, by wyświetlacz uległ poważnym uszkodzeniom. Najczęściej do awarii dochodzi na skutek niewłaściwego przechowywania oraz w wyniku upadku urządzenia na twardą nawierzchnię. W takich wypadkach koniecznością okazuje się naprawa zbitej szybki Samsunga S20.

Samodzielna wymiana zbitej szyby ekranu stanowi trudne zadanie i może sprawdzić się tylko, jeśli doskonale znamy się na budowie telefonu i posiadamy odpowiednie zdolności manualne. Istnieje jednak ryzyko doprowadzenia do uszkodzenia nowego wyświetlacza, dlatego jeśli nie masz pewności, że wykonasz to dobrze, warto powierzyć to zadanie specjalistom. Korzystając z usług naszej firmy, zyskujesz gwarancję profesjonalnej naprawy szybki w Samsungu S20, przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Pierwszy krok wymiany stanowi oddzielenie szyby od modułu wyświetlacza za pomocą separatora podciśnieniowego lub kriogenicznego w temperaturze -180°C. Następnie laminujemy nową szybę, wykorzystując specjalistyczne plastry Mitsubishi OCA. Metoda ta pozwala na zachowanie oryginalnego wyświetlacza. Wszystkie części montujemy w fabryczny sposób, a w cenę naprawy Samsunga S20 wliczamy wszystkie koszty, takie jak demontaż i ponowny montaż urządzenia oraz wymiana ekranu.
Jak zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniami?
Jeśli niedawno dokonałeś naprawy zbitej szybki w Samsungu S20 i chcesz uchronić się przed kolejnymi potencjalnymi uszkodzeniami ekranu, to warto zakupić odpowiednie środki ochrony. Oczywiście, podstawą jest zachowywanie ostrożności i odpowiednie przechowywanie telefonu, by nie narażać go na zarysowania, jednak dodatkowe akcesoria zdecydowanie pomogą uchronić sprzęt.
Z pewnością słyszałeś o szkle hartowanym i folii ochronnej, ale ostatnio coraz większą popularność zdobywa folia hydrożelowa, który łączy w sobie właściwości dwóch wymienionych wcześniej produktów. Dzięki temu nie tylko świetnie chroni przed pęknięciami, ale również zachowuje elastyczność. Zawiera dodatkową warstwę pozycjonującą, co ułatwia dokładne dopasowanie do telefonu. Folia jest cienka, więc w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania sprzętu i wygląd urządzenia. Zastosowanie hydrożelu sprawia, że charakteryzuje ją duża wytrzymałość na upadki oraz wysokie temperatury. W naszej firmie oferujemy Państwu możliwość dołączenia folii hydrożelowej na przód i tył telefonu, dzięki czemu ekran będzie odpowiednio zabezpieczony.

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry