Wymiana wyświetlacza iPhone

Wyświetlanie 1–12 z 28 wyników

Twój telefon upadł i uszkodził się i mimo wielu prób włączenia go, jedyne co widzisz to czarny ekran? Nic się nie martw! Nie oznacza to, że nie da się go uratować. W naszym serwisie Screenlab specjaliści potrafią zdziałać cuda, jakby posiadali magiczną różdżkę. Już teraz w wyjątkowo atrakcyjnych cenach możesz wymienić ekran w iPhonie i dać drugie życie swojemu smartfonowi.

Wystarczy, że odwiedzisz nas osobiście w naszym serwisie w Krakowie bądź zapakujesz i wyślesz nam telefon. Służymy Ci natychmiastową pomocą!

Zepsuty ekran co robić? – Profesjonalna wymiana ekranów w iPhone

Najgorszym momentem po upadku telefonu jest sprawdzenie czy nic mu się nie stało. Nie każdy jednak ma szczęście. Jeśli opuściło Cię, wyciągamy do Ciebie pomocną dłoń. Nie panikuj jeśli widzisz, że po włączeniu ekranu, wyświetlacz wciąż jest czarny i nic nie pokazuje, dostrzegasz kolorowe paski, które przeszywają poziomo i pionowo Twój telefon, widoczne jest migotanie bądź smartfon nie reaguje na dotyk.

W naszym serwisie oprócz profesjonalnej i szybkiej wymiany ekranów w iPhonie, wcześniej oferujemy Ci całkowicie bezpłatną ekspertyzę, która wskaże, jakie problemy należy rozwiązać. Uprzednio otrzymasz od nas cały kosztorys naprawy do zaakceptowania.

Dbamy o każdego klienta i podchodzimy do zadań profesjonalnie i indywidualnie. Obchodzimy się z Twoim telefonem jak z własnym. Podczas wymiany ekranu w Twoim modelu iPhone działamy precyzyjnie i szybko, abyś nie musiał na długo rozstawać się ze swoim urządzeniem.

Wiemy, jak problematyczne jest funkcjonowanie i komunikowanie się bez telefonu jeśli na co dzień nie rozstajesz się z nim na krok i służy Ci do pracy, nauki, sprawdzania wiadomości, maili i korzystania z aplikacji.

Dzięki naszym błyskawicznym usługom wymiany ekranu w iPhone, otrzymasz smartfona, który będzie działać jak nowy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasi technicy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie skorzystania z naszej profesjonalnej i niezawodnej pomocy.

Na czym polega wymiana ekranu w iPhonie?

Cena wymiany ekranu w iPhonie obejmuje całkowicie darmową diagnozę, która pozwoli dostarczyć zarówno Tobie, jak i naszym specjalistom informacje na temat stanu smartfona. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie.

Naprawę rozpoczynamy od wymontowania uszkodzonej części przechodząc kolejno do montażu nowego detalu. Nasi specjaliści wymieniają ekrany w iPhonie od wielu lat, więc gwarantujemy Państwu, że znają się na rzeczy i zrobią wszystko co w ich mocy, aby telefon sprawował się i wyglądał jak nowy.

Operujemy na oryginalnych lub wysokiej jakości zamiennikach wyświetlaczy, a wszystko montujemy w sposób fabryczny. Posługujemy się wyłącznie specjalistycznymi narzędziami.

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje i pracują zgodnie z wytycznymi zasadami ochrony przed ESD na stanowiskach EPA. Oferujemy sprawdzone i nowoczesne metody wymiany ekranu w iPhonie, dlatego gwarantujemy Ci zadowolenie z naszych usług przy stosunkowo niskich cenach naprawy.

Shopping Cart
Przewiń do góry