Wymiana baterii Samsung

Wyświetlanie 1–12 z 51 wyników

Szybko rozładowująca się bateria to chyba jeden z najczęściej pojawiających się problemów z telefonem. Służy nam na co dzień zarówno w pracy, jak i w szkole. Korzystamy na nim z wielu aplikacji, które ułatwiają nam kontaktowanie się z innymi osobami.

Nie możesz wyjść swobodnie z domu bez ładowarki czy powerbanka? Najwyższy czas, aby to zmienić! Już teraz w naszej ofercie możesz znaleźć wymianę baterii w smartfonach marki Samsung. Oddaj sprawę w nasze ręce i ciesz się sprawnie działającym urządzeniem.

Profesjonalne usługi wymiany baterii w Samsungu

 

Nieustannie rozładowuje Ci się telefon i nie możesz odpiąć go od ładowarki? Ten problem dotyka wielu z nas, jednak mamy na to rozwiązanie. Smartfony w obecnych czasach mimo tego, że posiadają szereg nowoczesnych i innowacyjnych funkcji wciąż nie są niezawodne.

Wręcz przeciwnie, potrafią przysporzyć nam wiele kłopotów i problemów. W przypadku baterii bywa różnie i w niektórych modelach telefonów potrafią naprawdę długo wytrzymać. Co więc zrobić, gdy żywotność baterii jest na wykończeniu? Koniecznie zgłoś się ze swoim smartfonem do naszego serwisu i skorzystaj z usług wymiany baterii w Samsungu.

Dbamy o potrzeby klienta, dlatego znaleźliśmy rozwiązanie, które umożliwia Ci skorzystanie z naszych usług bez konieczności osobistego pojawienia się w naszym serwisie. Już teraz możesz zapakować telefon i wysłać go do nas, a my go ekspresowo naprawimy i przyślemy Ci odnowiony i sprawnie działający. Wymiana baterii w Samsungu to dla nas żaden problem. Zawdzięczamy to wieloletniemu doświadczeniu i sprawdzonym, nowoczesnym metodom naprawy telefonów.

Na czym polega wymiana baterii w Samsungu?

Właśnie w naszym serwisie możesz wymienić obecną baterię w Samsung na całkowicie nową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i w 100% profesjonalnie, abyś był zadowolony z obsługi i efektu finalnego. Koszty naprawy obejmują demontaż, wymianę baterii w Samsung na nową oraz ponowne złożenie wszystkich części.

Według znanych nam danych bateria po około 400-500 cyklach ładowania traci na swojej pojemności, co przyczynia się do skrócenia jej żywotności. Stosujemy tylko i wyłącznie najwyższej jakości ogniwa, które kolejno są montowane w fabryczny sposób. Sprawimy, że Twoja bateria będzie działała jak nowa, a Ty nie będziesz musiał wymieniać całego telefonu.
Koszt wymiany baterii vs koszt zakupu nowego smartfona
Wiele osób na etapie, gdy ich telefon przestaje działać tak sprawnie, jak na początku rozważa zakup nowego modelu smartfona. Czy jednak jest to opłacalne? W naszym serwisie możesz wymienić baterię w Samsungu i korzystać dalej z urządzenia, jakby było nowe. Zaoszczędzisz dzięki temu sporo pieniędzy, gdyż taka usługa kosztuje znacznie mniej niż zakup nowego telefonu.

Ceny wymiany baterii w Samsungu uzależnione są od konkretnego modelu i mogą się nieco wahać. Ponadto dzięki naszemu sprawnemu i szybkiemu działaniu będziesz mógł się cieszyć z odnowionego smartfona i nie ominie Cię wiele. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wymiany baterii w Samsungu skontaktuj się z nami.

Shopping Cart
Przewiń do góry