Screenlab » Serwis » iPhone » iPhone X

iPhone X

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Naprawa iPhone X
Zalety iPhone’a X
iPhone X to jubileuszowy model wypuszczony przez firmę Apple w 2017 roku. Jest to pierwszy w historii tej firmy telefon nieposiadający kojarzącego się z iPhone’em przycisku Home. Po raz pierwszy użyta została tutaj funkcja FaceID, która płynnie i naturalnie zastąpiła dotychczasowe TouchID, czyli czytnik linii papilarnych. Nowa funkcja pozwala za pomocą odczytu twarzy odblokować smartfona, zalogować się do różnych aplikacji czy nawet dokonać płatności kartą. Najciekawszą możliwością, jaką zyskujemy dzięki FaceID, jest możliwość odblokowania treści powiadomień wyświetlających się na zablokowanym ekranie. Dzięki tej funkcji nikt niepożądany nie będzie miał możliwości odczytania wiadomości, które dostaliśmy, a my będziemy mogli zrobić to bez konieczności odblokowywania telefonu! To jednak wciąż nie koniec nowości — pierwszy raz twórcy telefonu zdecydowali się na wykorzystanie wyświetlacza OLED w swoim smartfonie. Pozwala on na dokładne odwzorowanie wszystkich kolorów, przez co stają się one jeszcze wyraźniejsze i zachwycają użytkownika swoim nasyceniem. Dzięki układowi A11 Biotic, wszystkie aplikacje działają bez zarzutu i otwierają się w ekspresowym tempie.
Naprawa urządzenia iPhone X
Dzięki pomocy naszych serwisantów uda się rozwiązać każdy problem, z jakim się zmagasz. Jeśli zaczynasz zauważać, że Twoja bateria nie jest tak wydajna jak tego potrzebujesz, wystarczy, że przyjdziesz do nas! Zajmiemy się jej wymianą, a Ty znów będziesz mógł cieszyć się długą pracą Twojego telefonu bez konieczności ciągłego ładowania. Jeżeli jednak to nie bateria sprawia Ci problemy, a na przykład aparat, z chęcią pomożemy Ci także w tej kwestii. Oferujemy wymianę zarówno aparatu znajdującego się na tylnej ściance smartfona, jak i tego, który znajduje się zaraz nad ekranem. Jeśli natomiast Twoim problemem jest niedziałający wyświetlacz i potłuczony ekran, co spowodowane było upadkiem telefonu z dużej wysokości, w tym przypadku także oferujemy pomoc w naprawie iPhone’a X. Nasi wykwalifikowani pracownicy wymienią obydwa podmioty, dzięki czemu znów będziesz mógł cieszyć się niesamowitymi kolorami bijącymi z ekranu. Pamiętaj, aby podejmować prób naprawy iPhone’a X samodzielnie! Może to spowodować jeszcze większe szkody w Twoim telefonie, a nawet zagrażać Twojemu zdrowiu. Z wszystkimi problemami technicznymi powinieneś udać się do fachowców!
Przygotowanie telefonu iPhone X do naprawy
Musisz wiedzieć, co należy zrobić, aby jak najlepiej przygotować swojego smartfona przed oddaniem go w ręce specjalistów. To niezwykle ważny element, który pomoże nam duże szybciej uporać się z naprawą Twojego iPhone’a X, a Tobie znacząco skróci czas oczekiwania na odzyskanie swojego telefonu. Przede wszystkim pamiętaj o wykonaniu kopii zapasowej wszystkich najważniejszych danych, jakie zgromadziłeś na swoim urządzeniu. Pozwoli to na zabezpieczenie się przed niechcianą utratą danych! Następnym krokiem, który musisz wykonać, jest wyciągnięcie z telefonu karty SIM. Posiadacze iPhone’ów nie muszą przejmować się koniecznością pamiętania o wyciągnięciu także dodatkowej karty pamięci z powodu braku możliwości jej posiadania. Pamiętaj także o zlikwidowaniu blokady ekranu. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz też spisać swoje hasło bądź PIN na kartce i pozostawić go w naszym serwisie. Te dwie możliwości zdecydowanie usprawnią naszą pracę i pozwolą nam zwrócić Ci naprawiony sprzęt najszybciej, jak będzie to możliwe!

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry