Screenlab » Serwis » Samsung » Samsung a50

Samsung a50

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Naprawa Samsunga A50
Jeśli Twój telefon uległ uszkodzeniu, to w naszym salonie oferujemy kompleksową naprawę Samsunga A50. W zależności od typu awarii możesz wykonać u nas wymianę odpowiedniej części, by przywrócić Twój sprzęt do odpowiedniego stanu.

Wymiana baterii Samsung
Jeśli porównamy obecne smartfony do starszych modeli telefonów, to dochodzimy czasem do wniosku, że pojemność baterii znacznie się zmniejszyła. Nierzadko byliśmy w stanie korzystać ze sprzętu przez kilka dni, a obecnie wymaga on ładowania już po kilku godzinach! Zapominamy przy tym jednak, że dawniej telefony służyły nam głównie do dzwonienia i odbierania wiadomości, a dzisiejsze smartfony spełniają zdecydowanie więcej funkcji. Co za tym idzie, bateria szybciej traci swoją sprawność.
W przypadku, gdy Twoja bateria w telefonie przestaje pracować efektywnie i rozładowuje się o wiele szybciej, to warto dokonać naprawy Samsunga A50. Inny sygnał, wskazujący na konieczność wymiany części, stanowi niesprawny wskaźnik stopnia naładowania, prezentujący przekłamane wartości. Mocno zużyta bateria nie tylko obniża komfort korzystania ze sprzętu, ale także może ulec zniekształceniu i wpłynąć na inne komponenty telefonu. Czasem prowadzi nawet do pęknięcia wyświetlacza, dlatego należy zwracać uwagę na regularną wymianę niesprawnych części. W nowych modelach telefonów zmiana baterii na nową jest znacznie trudniejsza, dlatego jeśli nie potrafimy wykonać tego zadania samodzielnie, to warto zwrócić się do profesjonalnego salonu.

Wymiana gniazda ładowania
Zużywająca się bateria nie stanowi jednak jedynego problemu, związanego z ładowaniem telefonu. Jeśli Twój sprzęt nie ładuje się wcale bądź występują przerwy w ładowaniu, to prawdopodobnie przyczyną awarii jest niesprawne gniazdo ładowania USB. Oczywiście na początku należy sprawdzić, czy urządzenie zostało prawidłowo podłączone do prądu, jeśli jednak tak się stało, to koniecznością może okazać się naprawa gniazda Samsunga A50 w renomowanym salonie. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, doświadczeni pracownicy odpowiednio zlokalizują źródło usterki oraz rozwiążą Państwa problem sprawnie i efektywnie. Podczas naprawy gniazda Samsunga A50 stosujemy wyłącznie oryginalne części, które następnie montujemy w fabryczny sposób.

Wymiana klapki
Tylna klapka nie pełni tylko funkcji estetycznej, ale również zabezpiecza najważniejsze komponenty telefonu przed uszkodzeniem. Naprawę obudowy Samsunga A50 warto przeprowadzić, gdy ma wyraźne pęknięcia, wgniecenia i przetarcia. Dzięki wymianie części w naszym salonie nie tylko zyskają Państwo na nowo atrakcyjny wygląd sprzętu, ale również uchronią telefon przed potencjalnymi poważniejszymi awariami.

Shopping Cart
Przewiń do góry