Screenlab » Serwis » Samsung

Serwis Samsung

Wyświetlanie 1–12 z 442 wyników

Smartfony Samsung są jednymi z najmniej awaryjnych i bezproblemowych telefonów, na jakich przyszło nam pracować. Przemyślana funkcjonalność i design na etapie projektowania, doskonała kontrola jakości na etapie produkcyjnym skutkują każdorazowo wprowadzeniem na rynek ponadprzeciętnego smartfona. Nie są to jednak urządzenia pozbawione wad. One też się psują. Z pomocą przychodzi serwis Samsung.

Bierzemy naprawę na siebie

Autoryzowane serwisy Samsung doskonale radzą sobie z nawet beznadziejny przypadkami uszkodzeń mechanicznych smartfona. Bez względu na to, czy jest to serwis Samsung gwarancyjny, czy też pogwarancyjny, poziom profesjonalizmu podczas naprawy smartfona Samsung pozostaje zawsze ten sam. Jakość przede wszystkim.

Jakie naprawy przeprowadzamy w serwisie Samsung?

Autoryzowany serwis Samsung widział już wiele. Pęknięte szkła smartfonów, rozbite szybki, rozlane ekrany, uszkodzenia całego korpusu telefonu i zgniecenia – te wszystkie z pozoru beznadziejne przypadki da się naprawić w autoryzowanym serwisie Samsung. Również zalanie telefonu nie zawsze kończy się wymiana telefonu na nowy.

Naprawa telefonów Samsung

Widzieliśmy wiele i wiemy, że wiele usterek smartfona Samsung jest naprawialnych. Najczęstsze naprawy, jakich się podejmujemy, to:

  • wymiana pękniętej obudowy Samsung,
  • wymiana dodatkowego szkła ochronnego Samsung,
  • wymiana szkiełka Samsung,
  • wymiana całego wyświetlacza Samsung,
  • wymiana baterii Samsung,
  • czyszczenie lub naprawa gniazda ładowania,
  • wymiana głośnika telefonu,
  • Wymiana głośnika smartfona,
  • odzyskiwanie danych z uszkodzonego Samsunga,
  • naprawa smartfona po zalaniu.

Naprawę usterek powierzamy zaufanym technikom, którzy naprawdę znają się na rzeczy. Posiadają oni nie tylko niezbędne narzędzia, które umożliwiają serwis smartfonów Samsung, ale także niezbędne kompetencje, aby przeprowadzić taką naprawę szybko i skutecznie. Oczywiście nie każda naprawa musi zakończyć się sukcesem. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby rzetelnie wykonywać powierzone zadanie jako autoryzowany serwis Samsung.

Wymiana szybki Samsung

Szybka wyświetlacza w smartfonach, mimo tego, że bardzo często chroniona jest dodatkowo przez szkło ochronne dość często ulega uszkodzeniu. Szybka w Samsungach, mimo tego, że jest bardzo twarda jest też niezwykle krucha. Byle upadek z niewielkiej wysokości na twardą krawędź wystarczy, aby zbić nie tylko szkło ochronne, ale także szybkę wyświetlacza. Autoryzowany serwis Samsung z powodzeniem wymieni stłuczoną szybkę na nową.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Uszkodzenie ekranu może być większe, niż tylko pęknięta szybka. Rozlana matryca lub brak jakiejkolwiek reakcji na dotyk może być sygnałem, że uszkodzeniu uległ cały wyświetlacz. Wymiana wyświetlacza Samsung jest dość kosztownym przedsięwzięciem. Sam koszt wymiany wyceniany jest na 100-300 złotych w zależności od modelu telefonu. Do tego dochodzi jeszcze koszt zakupu właściwego wyświetlacza. Przy nowych telefonach marki Samsung może to być wydatek ponad 1000 zł. To od Ciebie zależy, ile wydasz na wymianę wyświetlacza Samsung. Koszt będzie zależał od tego, czy wybierzesz wyświetlacz fabrycznie nowy, czy też regenerowany – oryginalny, z wymienioną szybką. Dobry autoryzowany serwis Samsung podpowie Ci, co jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Naprawa gniazda ładowania

Gniazdo ładowania jest również narażone na uszkodzenie. Częste wkładanie i wyciąganie wtyku ładowarki, a także zanieczyszczenia z zewnątrz może spowodować, że gniazdo uszkodzi się mechanicznie lub będzie bardzo zabrudzone. Uszkodzenie gniazda ładowania można stwierdzić samodzielnie. Zauważysz to, gdy Twój smartfon Samsung zacznie się wolniej ładować lub gdy ładowanie będzie się z nieznanych powodów przerywać. Warto wtedy skontaktować się z autoryzowanym serwisem Samsung, aby usunąć usterkę.

Jak naprawić smartfon Samsung po zalaniu

Wiele telefonów marki Samsung posiada już obudowy częściowo lub całkowicie odporne na zalania. Osobiście uważamy, że nie warto testować tej cechy smartfona. Fabrycznie nowy Samsung prawdopodobnie oprze się wodzie i wilgoci. jednak w trakcie użytkowania obudowa oraz wyświetlacz ulega niewielkim mikropęknięciom szczególnie na łączeniach i krawędziach. Przez te uszkodzenia łatwością przenika woda, która może skutecznie uszkodzić elektronikę smartfona. Smartfony Samsung ze średniej i niższej półki cenowej nie są odporne na wilgoć. Należy bezwzględnie unikać ich kontaktu z wodą.

Nie każde zalanie smartfona jest groźne. Za każdym razem jednak warto odwiedzić serwis Samsung, aby określić rozmiar uszkodzeń po zalaniu i wybrać najlepszą metodę naprawy. Jeśli telefon był zalany, ale wciąż działa, bardzo możliwe jest, że awaria pojawi się dopiero później, gdy zaczną korodować podzespoły elektroniki smartfona. Dobrze jest więc zlecić otwarcie smartfona i pełne osuszenie jego elektroniki w serwisie naprawy Samsung.  Autoryzowany serwis Samsung pomoże również w backupie danych z telefonu. Twoje dane, pliki, zdjęcia i multimedia mogą zostać przeniesione na nośnik zewnętrzny lub na inny telefon Samsung.

Zobacz także:

Shopping Cart
Przewiń do góry