Misja firmy

Kompleksowa
naprawa
smartfonów?

SCREENLAB to polska firma, która już od 2012 roku troszczy się telefony komórkowe. Wymieniamy wszystkie części tak, aby zapewnić smartfonom drugie życie. Oferujemy profesjonalne i sprawne usługi, abyś nie musiał rozstawać się na długo ze swoim telefonem. Gwarantujemy najwyższej jakości obsługę i zadowolenie z efektu końcowego.


Nie każdy musi być ekspertem

Bezpłatna ekspertyza

Nie wiesz w czym problem? Zaufaj naszym ekspertom i pozwól im zbadać Twój telefon. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z pewnością sprawnie zdiagnozują problem i zaproponują możliwe rozwiązania!

[twenty20 img1=”3222″ img2=”3221″ direction=”horizontal” offset=”0.5″ align=”none” width=”100%” before=”” after=”” hover=”false”]

Najczęściej wybierana usługa?

Wymiana szybki

Najczęstszym problemem użytkowników telefonów komórkowych jest stłuczona szybka. Wymienimy ją dla Ciebie szybko i profesjonalnie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który zapewnia wysoką jakość naprawy. Nasze doświadczenie i sterylne warunki całego procesu sprawią, że wyświetlacz będzie wyglądał i działał jak nowy.

KIm jesteśmy

Poznaj nasz zespół!

Dowiedz się więcej o nas, sprawdź, kto będzie się zajmował naprawą Twojego smartfona i przekonaj się, dlaczego powinieneś nam zaufać!

Aleksandra

współzałożycielka firmy, odpowiedzialna za przebieg wszystkich transakcji, perfekcjonistka aż do bólu, uzależniona od instagrama i dobrego jedzenia.

Tomasz

pomysłodawca i współzałożyciel firmy. Pasjonat technologii mobilnych oraz mózg całego serwisu, a ponadto pasjonat akwarystyki i kolarstwa MTB.

Łukasz

serwisant, elektroniczny samouk, nastawiony na ciągły rozwój. Fotograf amator, miłośnik szybkiej jazdy.

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry