Screenlab » Serwis » iPhone » iPhone 13

iPhone 13

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Premiera smartfona iPhone 13, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max miała miejsce w 2021 roku. To zatem jeden z nowszych modeli w ofercie firmy Apple. W porównaniu do poprzednika, czyli modelu z numerkiem 12, użytkownicy otrzymali nie tylko nowe wersje kolorystyczne urządzenia, ale i pojawił się tam bardziej zaawansowany procesor i pojemniejsza bateria. Niestety, nie ma telefonu, który się nie psuje. Również tak zaawansowany model, jak iPhone 13 ulega różnym usterkom. Nasi doświadczeni technicy bez problemu zajmą się wszelkimi uszkodzeniami w tych telefonach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą naprawy.

Czy można samemu naprawić telefon iPhone 13 Pro lub iPhone 13 Pro Max?

Jeśli nastąpi uszkodzenie w telefonie, nie należy usuwać usterki samodzielnie, szczególnie gdy smartfon obejmuje jeszcze gwarancja Apple. W ostatnim przypadku naprawy dokonasz w serwisie Apple. W innym przypadku można naprawić urządzenie w nieautoryzowanym serwisie. Skontaktuj się z nami!

Serwis iPhone online

Jesteśmy profesjonalnym, nowoczesnym serwisem, który wykona naprawę każdego modelu telefonu iPhone. Nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie ze sprzętem różnych producentów, w tym telefonów marki Apple. Świadczymy usługę naprawy szybko i usuwamy różne usterki. Na koniec sprawdzamy, czy urządzenie działa poprawnie. Nie musisz przyjeżdżać do naszego serwisu i dostarczać osobiście uszkodzony smartfon. Oczywiście możesz to zrobić. Wygodniej jednak wybrać odpowiednią usługę online na naszej stronie internetowej, a potem wysłać urządzenie do nas kurierem.

Wymiana baterii

Nasz serwis oferuje usuwanie różnych usterek w smartfonie. Jedną z czynności serwisowych jest wymiana baterii. Dlaczego telefon wymaga tego, żeby wymienić baterię? Nie wynika to wcale z defektu urządzenia. W toku eksploatacji dochodzi z czasem do zużycia baterii i coraz częściej trzeba ja ładować. W przypadku starszego telefonu użytkownik mógł wymienić baterię samodzielnie. W nowszych modelach to niemożliwe, ale może to zrobić serwis.

Oferta wymiany wyświetlacza

Naprawa w naszym serwisie to także wymiana wyświetlacza. Takie uszkodzenia pojawiają się często i nie dotyczą tylko smartfonów, które firmuje swoim logo firma Apple. Niestety, nowsze modele są coraz bardziej podatne na uszkodzenia mechaniczne, a rozbity ekran to często nic nadzwyczajnego. Jeśli nie funkcjonuje on poprawnie, nie reaguje na dotyk, prześlij nam urządzenie. U nas wymiana ekranu to żaden problem. Zajmą się tym doświadczeni technicy. Sprawdź!

Wymiana szybki iPhone 13 Pro i 13 Pro Max

Nie zawsze konieczna jest wymiana wyświetlacza. Jeśli działa on prawidłowo, a pęknięty jest tylko ekran smartfona, często wystarczy wymiana szybki. Taką naprawę oferujemy klientom w naszym serwisie. Niekiedy do wymiany jest w telefonie szybka i wyświetlacze. Wtedy przeprowadzamy naprawę kompleksowo.

Wymiana gniazda ładowania

Zakres naprawy takiego urządzenia jak telefon iPhone w naszym serwisie obejmuje również usługi wymiany gniazda ładowania. To częste naprawy, ponieważ gniazda mocno się zużywają w czasie eksploatacji (ładowanie smartfona). Wielu klientów przynosi do nas telefon z taką usterką.

Naprawa iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max – inne uszkodzenia

Mamy bardzo szeroką ofertę usług naprawy. Klient może być pewny, że zajmiemy się jego telefonem w sposób profesjonalny i fachowy. Usuwamy różne usterki, również spowodowane nieostrożnym obchodzeniem się z urządzeniem (np. uszkodzenia mechaniczne). Czas naprawy zwykle nie jest długi, chociaż w przypadku najpoważniejszych uszkodzeń może ulec wydłużeniu. Na stronie znajdą Państwo najpopularniejsze naprawy. Jeżeli w smartfonie występuje inna usterka prosze skorzystać z darmowej diagnozy

Naprawy iPhone 13  – dlaczego my?

Dlaczego warto wybrać nasz serwis? U nas każda naprawa przeprowadzana jest profesjonalnie. Mamy bardzo szeroki zakres usług, dlatego w naszym serwisie możliwa jest naprawa nawet bardzo skomplikowanych usterek. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie w naprawie smartfonów różnych producentów. Naprawa jest realizowana z użyciem części oryginalnych, części po regeneracji lub części innych producentów (zamiennik). Wybór należy do klienta.

Udzielamy gwarancji napraw

Nasza oferta to usługi naprawy smartfonów. Cały proces realizowany jest sprawnie i szybko. Naprawa zwykle nie trwa długo. Nawet uszkodzenie mechanicznie nie wyłącza naszej pomocy. Do tego każdą wymienioną cześć obejmuje 3-miesięczna ochrona.

Smartfon iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max – źródło problemu

Jeśli Twój telefon jest źródłem problemów, daj mu drugą szansę! Nie wyrzucaj urządzenia. Prześlij go do nas. Poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowaną usterką. Pamiętaj, odpowiednio zabezpiecz urządzenie na czas transportu, prześlij smartfon bez etui i włączonej blokady ekranu takiej jak Face ID i/lub kod blokady.

Co jeszcze naprawimy?

Możemy naprawić kompleksowo Twój iPhone 13 bez względu na rodzaj usterki. Najpierw urządzenie jest poddawane diagnostyce. Zajmujemy się również naprawą urządzeń innych producentów, w tym Samsung, Huawei i Xiaomi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry