Screenlab » Serwis » iPhone » iPhone 8

iPhone 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Naprawa iPhone 8
iPhone 8 – wiele zalet w małym rozmiarze
iPhone 8 to ostatni wyprodukowany przez firmę Apple telefon posiadający przycisk Home, będący jednocześnie czytnikiem linii papilarnych. To właśnie jedna z wielu cech, dla których użytkownicy decydują się na zakup właśnie tego modelu — w późniejszych wersjach telefonu iPhone przycisku Home już nie znajdziemy. W porównaniu do swoich poprzedników, iPhone’a 6 i 7, Ósemka posiada funkcję ładowania bezprzewodowego oraz dużo wydajniejszy procesor Apple A11. Producenci zwrócili także uwagę na problem zbyt małej pamięci — w iPhonie 8 poszerzono ofertę o telefony z pamięcią wbudowaną o wartości 256 GB. Dzięki temu, użytkownicy iPhone’ów nie będą musieli już usuwać zdjęć czy aplikacji, gdyż miejsca wystarczy na zachowanie wszystkiego.
Proces przygotowania telefonu iPhone 8 do naprawy
Należy pamiętać, że w momencie oddania telefonu w ręce specjalistów, powinien on być odpowiednio przygotowany. Warto zatem wykonać kopię zapasową danych zgromadzonych na naszym iPhonie. Będzie to najlepsza forma zabezpieczenia się przed ewentualną utratą ważnych informacji. Kolejnym ważnym krokiem, który powinieneś wykonać przed pozostawieniem swojego telefonu w serwisie, jest wyciągnięcie z niego karty SIM. Telefony iPhone nie posiadają wejścia na dodatkową kartę pamięci, więc o to nie musisz się martwić. Pamiętaj także o ściągnięciu ze swojego telefonu akcesoriów ochronnych — case czy etui mogą utrudnić pracę serwisantom bądź zgubić się podczas procesu naprawy Iphone’a 8. Aby dodatkowo ułatwić specjalistom usunięcie usterek, pozbądź się hasła zabezpieczającego telefon lub, jeśli nie chcesz tego robić, zapisz je na kartce i przekaż obsłudze.
Co możemy naprawić w Twoim iPhonie 8?
Nasi wykwalifikowani pracownicy zlokalizują każdą usterkę, nawet jeśli nie do końca wiesz, co tak naprawdę uległo zniszczeniu. Twój telefon szybko się rozładowuje, co powoduje konieczność częstego podłączania go do prądu? Oznacza to, że bateria w Twoim iPhonie 8 wymaga wymiany z powodu jej niskiej kondycji. To normalne, szczególnie w przypadku właścicieli telefonów maksymalnie eksploatujących swoje urządzenia. Uszkodzenia ekranu bądź wyświetlacza wskutek upadku czy zalania również nie będą dla nas problemem. Wymiana tych komponentów zajmie nam tylko chwilę, a Ty znów będziesz mógł cieszyć się fantastyczną jakością obrazu. Jeśli natomiast zauważyłeś wyraźne pogorszenie jakości zdjęć czy to robionych tylną, czy przednią kamerą — tutaj także znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Cena za usługę, którą usłyszysz, zawiera opłatę za rozmontowanie urządzenia, wymianę niedziałających bądź uszkodzonych elementów oraz ponowne złożenie telefonu. Do wykonanej usługi otrzymujesz 90-dniową gwarancję. Pamiętaj, aby nie naprawiać swojego iPhone’a 8 na własną rękę — to może spowodować jeszcze większe zniszczenia w urządzeniu i może zagrażać Twojemu życiu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, co zaoszczędzi Ci nerwów, a nam naprawiania usterek nabytych podczas nieumiejętnej naprawy!

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry