Screenlab » Serwis » Samsung » Samsung m51

Samsung m51

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Naprawa Samsunga M51
W naszej firmie oferujemy kompleksową naprawę Samsunga M51. Niezależnie od rodzaju usterki, gwarantujemy pełne zadowolenie z przeprowadzonej usługi. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników pozwoli na szybkie zdiagnozowanie źródła problemu oraz sprawną i profesjonalną naprawę awarii. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęty elektroniczne stanowią nieodłączną część naszego życia, a ewentualne usterki znacznie obniżają komfort codziennego funkcjonowania, dlatego w krótkim czasie przywrócimy Twój smartfon do pełnej sprawności, byś nie musiał się z nim na długo rozstawać.
Wymiana wyświetlacza
Samsung M51 wyróżnia wyświetlacz AMOLED, który gwarantuje wyższy kontrast, nasycone kolory oraz ostry obraz. Ponadto, panel jest zaprojektowany w taki sposób, że zapewnia optymalną jasność i nie wymaga dodatkowych podświetleń. Mimo to jednak ekran ma swoje minusy, a należy do nich stosunkowo niska odporność na uszkodzenia i zarysowania. Nasza firma od lat zajmuje się naprawą pękniętej szybki w Samsungach M51. Wykorzystujemy separatory podciśnieniowe lub kriogeniczne, by oddzielić szybę od modułu wyświetlacza, a następnie przy pomocy specjalistycznych plastrów Mitsubishi OCA laminujemy nową szybkę. Dzięki temu, zarówno dotyk, jak i matryca, pozostają w formie niezmienionej, a urządzenie będzie funkcjonowało tak samo, jak przed uszkodzeniem. W cenie naprawy modelu Samsung M51 zawierają się wszystkie koszty, związane z demontażem sprzętu, wymianą wadliwej części oraz ponownym połączeniem komponentów. Zwracamy uwagę na to, że telefony charakteryzuje wysoka czułość na wyładowania elektrostatyczne, dlatego eliminacji usterek dokonujemy w odpowiednich warunkach.
Wymiana baterii
Jeśli wydajność akumulatora w Twoim telefonie ostatnio znacząco spadła, przez co musisz ładować urządzenie kilkukrotnie w ciągu dnia, to warto skorzystać z naprawy Samsunga M51 w naszym salonie. Pojemność baterii ulega wyraźnemu obniżeniu po około 400 cyklach ładowania, a zużywająca się bateria może wywoływać nacisk na inne części telefonu i doprowadzić nawet do uszkodzenia obudowy, dlatego problemu nie powinno się bagatelizować. Nasz zespół dokona wnikliwej diagnostyki, aby odkryć źródło usterki oraz sprawnie ją wyeliminować. Oddane do naprawy elementy Samsunga M51 obowiązuje 90- dniowa gwarancja. Stosujemy wyłącznie oryginalne części, które montujemy w fabryczny sposób, by zapewnić Ci najwyższą jakość usługi. Każdy sprzęt po eliminacji usterki wnikliwie testujemy przed odesłaniem go do klienta, aby upewnić się, że wszystkie komponenty działają poprawnie.

Shopping Cart
Przewiń do góry