Screenlab » Serwis » Samsung » Samsung s10

Samsung s10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Samsung s10
Zalety telefonu Samsung S10
Samsung S10 wyróżnia elegancki wygląd oraz mocny, 8- rdzeniowy procesor. Prawie bezramkowy ekran oraz większa niż w standardowych telefonach przekątna sprawia, że oglądanie filmów i seriali nabiera nowej jakości. Nowy, ulepszony wyświetlacz gwarantuje wysoką rozdzielczość obrazu, żywe kolory oraz większy kontrast. Do odblokowywania telefonu zastosowano ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Użytkownicy cenią urządzenie również za dużą pojemność pamięci wewnętrznej, umożliwiającą zainstalowanie wielu aplikacji. Model został także wyposażony w filtr światła niebieskiego, dzięki czemu wzrok podczas korzystania ze smartfona narażony jest na mniejszy wysiłek.
Naprawa telefonu Samsung S10
Samodzielne przeprowadzanie naprawy usterek wiąże się z dużym ryzykiem oraz wymaga precyzji i fachowego podejścia, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Zajmujemy się kompleksową naprawą modelu Samsunga S10. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje, że niezależnie od typu usterki, odpowiednio zlokalizujemy problem i sprawnie go wyeliminujemy. Jeśli akumulator w Twoim urządzeniu przestał pracować wydajnie, przez co musisz ładować telefon kilkukrotnie w ciągu dnia, to wymienimy baterie, by przywrócić Ci komfort użytkowania sprzętu. Natomiast w przypadku uszkodzenia ekranu na skutek zalania lub upadku na twardą nawierzchnię, przeprowadzimy precyzyjną naprawę zbitej szybki lub wyświetlacza Samsunga S10. Jeśli problem sprawia niska jakość zdjęć i brak ostrości, to nasza firma oferuje wymianę tylnego i przedniego aparatu. Podczas naprawy Samsunga S10 stosujemy, w zależności od żądań klienta, oryginalne części bądź zamienniki wysokiej jakości, które montujemy w sposób fabryczny. Cena uwzględnia rozłożenie urządzenia, naprawę niedziałającego komponentu oraz ponowny montaż wszystkich podzespołów. Naprawiane elementy obejmuje 90- dniowa gwarancja.
Jak przygotować telefon przed oddaniem do serwisu?
Nawet jeśli odpowiednio chronimy nasz sprzęt elektroniczny, to zdarza się, że ulega on usterkom i stoimy przed koniecznością przygotowania go do serwisu. Zanim oddasz swojego Samsunga S10 do naprawy, pamiętaj o kilku aspektach. Przede wszystkim wykonaj kopię zapasową danych, by zabezpieczyć się przed utratą ważnych plików. Wyjmij kartę pamięci i kartę SIM oraz zdejmij akcesoria ochronne. Pamiętaj także o usunięciu blokady ekranu lub o podaniu hasła firmie, która zajmuje się naprawą, gdyż bez tego serwisowanie nie będzie możliwe.

Shopping Cart
Przewiń do góry