Screenlab » Serwis » iPhone » iPhone XS

iPhone XS

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Naprawa iPhone XS
Dlaczego warto wybrać iPhone’a XS?
Telefon iPhone XS to model wypuszczony niemal rok po swoim poprzedniku, iPhonie X. Firma Apple miała zatem sporo czasu na zastanowienie się nad tym, co warto byłoby poprawić w kolejnym modelu i jak naprawić dotychczasowe usterki. Zaowocowało to między innymi wzbogaceniem dotychczas dostępnej gamy kolorystycznej o zupełnie nowy, złoty odcień. Zmianie uległ także procesor — producenci zdecydowali się na wymianę dotychczas stosowanego A11 Bionica na jego ulepszoną wersję, A12 Bionic. Dodatkowym ulepszeniom poddano także aparat, który w modelu XS wspierany jest przez sztuczną inteligencję. Ostatnią z najważniejszych zmian jest ta dotycząca wodoszczelności. iPhone X spełniał normy IP67, natomiast XS został skonstruowany tak, aby jego stopień odporności na wodę i pył wzrósł do poziomu IP68. Jest to znacząca zmiana, która pozwala na odczuwanie jeszcze większej przyjemności z korzystania ze swojego smartfona, bez obaw o niechciane usterki spowodowane na przykład zalaniem ekranu.
Jak przygotować iPhone’a XS przed oddaniem go do serwisu?
Aby mieć pewność, że naprawa Twojego iPhone’a XS zajmie minimalną ilość czasu, a Twoje dane będą zabezpieczone, dobrze jest wykonać kilka ważnych kroków przed oddaniem swojego urządzenia w ręce serwisantów. Przede wszystkim pamiętaj o usunięciu blokady ekranu bądź spisaniu na kartce hasła czy PINu i pozostawienia go w rękach specjalistów razem ze swoim telefonem. Rozumiemy potrzeby każdego z naszych klientów, jeśli więc nie chcesz pozbywać się hasła, po prostu nam je przekaż. Dostęp do Twojego telefonu jest nam potrzebny w celu usprawnienia jego naprawy. Kolejnym ważnym krokiem jest wykonanie kopii zapasowej danych, które znajdują się na Twoim smartfonie. Umożliwi Ci to bezproblemowe odzyskanie ich w przypadku, gdyby cokolwiek poszło nie tak. Warto także wyciągnąć z telefonu kartę SIM i pozostawić ją w domu. W momencie rozmontowania iPhone’a XS w celu naprawy, tak mały element jak karta, dodatkowo odłożony na bok, aby nie przeszkadzał w pracy, może z łatwością się zgubić. Ostatnim krokiem jest ściągnięcia case’a bądź etui, które chroni Twój telefon. Pozostaw je w domu razem z kartą SIM — w naszym salonie dodatkowe akcesorium zabezpieczające nie jest potrzebne. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie i wiemy jak zadbać o Twój telefon w taki sposób, aby nic mu się nie stało!
Naprawa iPhone’a XS
Nasi eksperci postarają się pomóc Ci w każdym problemie, z którym do nas przyjdziesz! Jeśli bateria w Twoim telefonie sprawia jakiekolwiek kłopoty — wymienimy ją na nową. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o to, aby ciągle mieć pod ręką ładowarkę i będziesz mógł cieszyć się ponowną jej wydajnością. Rozwiążemy także problemy związane z aparatem — zarówno przednim, jak i tylnym. Jeśli zauważyłeś, że jakość zdjęć, które wykonujesz swoim iPhone’em XS, znacząco się pogorszyła, koniecznie zgłoś się do nas! Wymiana ekranu czy wyświetlacza także nie będzie dla nas problemem. Zrobimy wszystko, aby Twój smartfon powrócił do swojej pierwotnej, najlepszej wersji!

Shopping Cart
Przewiń do góry