Screenlab » Serwis » iPhone » iPhone 11

iPhone 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Naprawa iPhone 11
iPhone 11 – świetna jakość w wielu kolorach
Wypuszczony na rynek w 2019 roku iPhone 11 to prawdopodobnie jeden z najlepszych modeli, jakie do zaoferowania ma firma Apple. Po niezwykłym sukcesie jego poprzednika, iPhone’a X, producenci skupili się na ulepszeniu wszystkich funkcji, które nie do końca spełniały oczekiwania konsumentów. Zaowocowało to poprawą jakości zdjęć i zmianą aparatu z wykorzystywanego dotąd modelu iSight na zupełnie nowy TrueDepht. Zdecydowanej poprawie uległ także system rozpoznawania twarzy, na którego funkcjonowanie w poprzednim modelu narzekało wielu jego posiadaczy. iPhone 11 posiada system operacyjny iOS 13 i wyjątkowo wydajny procesor A13 Biotic. Połączenie tych dwóch cech sprawia, że telefon działa z nienaganną płynnością i jest w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Warto zaznaczyć także, że iPhone 11 jest odporny na wodę i pył, spełniając normę IP68, a zatem doskonałą ochronę przed tymi dwoma czynnikami. Dodatkowym atutem iPhone’a 11 jest niezwykle interesująca gama kolorystyczna, w jakiej dostępne są telefony. Oprócz popularnej już Gwiezdnej szarości czy koloru Miedzianego, znajdziemy także telefony w odcieniach pastelowego fioletu czy zieleni. To z pewnością dobry wybór dla tych, którzy lubią łączyć efektywność z efektownością.
Naprawa iPhone’a 11 – jak przygotować swój telefon
Usterki zdarzają się w każdym sprzęcie elektronicznym, niezależnie od tego, jak dobrze jest on wykonany. Warto jednak wiedzieć jak przygotować swój telefon przed przekazaniem go w ręce specjalistów, którzy zajmą się jego naprawą. Przede wszystkim pamiętaj o wykonaniu kopii zapasowych — jeśli cokolwiek pójdzie nie tak, stracisz wszystkie swoje dane. W naszym salonie pracują wyspecjalizowani fachowcy, zdarzają się jednak różne sytuacje. Dobrze jest zatem zabezpieczyć najcenniejsze informacje, zanim oddamy telefon do naprawy. Kolejnym ważnym krokiem, który musisz wykonać przed oddaniem swojego telefonu do serwisu, jest wyciągnięcie z niego karty SIM. W przypadku iPhone’a, nie musisz martwić się o dodatkową kartę pamięci, w tych telefonach nie ma miejsca przeznaczonego na jej obecność. Pamiętaj także, aby pozbyć się wszelkich akcesoriów ochronnych, takich jak case czy etui. Takie przedmioty mogą utrudnić pracę serwisantom bądź zgubić się podczas procesu naprawy iPhone’a 11. Dla własnego spokoju zostaw go w domu! Wtedy będziesz miał pewność, że nie ulegnie zniszczeniu. Ostatnią kwestią, na którą musisz zwrócić uwagę, jest hasło zabezpieczające. Musisz usunąć je tymczasowo bądź zapisać je na kartce i przekazać naszym pracownikom. Brak zapewnienia sprawnego dostępu do Twojego telefonu utrudni nam pracę i znacząco wydłuży czas naprawy.
Specjalistyczna pomoc w różnych dziedzinach
W Twoim iPhonie 11 jesteśmy w stanie naprawić i wymienić w zasadzie wszystko!

Poradzimy sobie zarówno z przestarzałą, ciągle wymagającą ładowania baterią, jak i ze zbitą szybką czy zepsutym wyświetlaczem. Zdiagnozujemy każdy problem i zrobimy wszystko, aby się z nim uporać! Pamiętaj jednak, aby nie próbować naprawiać swojego telefonu samodzielnie. Może skończyć się to jeszcze większymi uszkodzeniami urządzenia czy nawet uszczerbkiem na zdrowiu. Przynieś go do nas — na pewno Ci pomożemy!

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry