Naprawa Samsug Kraków | Serwis Samsung Kraków - Serwis telefonów

Wyświetlanie 1–12 z 442 wyników

Pomożemy Ci!

Filtruj wg ceny

Wybierz usługę

Wybierz markę

Naprawa i serwis Samsung Kraków

Telefon komórkowy jest urządzeniem, które większość osób używa każdego dnia. Dlatego, nietrudno o ewentualne uszkodzenia i zaburzenia jego funkcjonowania. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy z zakresu naprawy, odwiedź nasz serwis Screenlab w Krakowie. Oferujemy kompleksowe usługi, które sprawią, że Twój telefon będzie wyglądał i działał, jak nowy. Realizujemy naprawę oraz serwis telefonów komórkowych różnych marek, między innymi Samsung oraz wiele innych. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Wymiana baterii Samsung

Bateria to bez wątpienia najważniejszy podzespół, bez niej żaden telefon, nie byłby wstanie działać. W ramach naprawy Samsunga, oferujemy kompleksową wymianę baterii, w przypadku, gdy Twój telefon wyłącza się, podczas gdy jest naładowany w kilku lub kilkunastu procentach, samoistnie uruchamia się ponownie lub wolniej działa. Nasz serwis w Krakowie oferuje oryginalne części do telefonów marki samsung, bądź zamienniki najwyższej jakości. To Ty decydujesz, z jakich części mamy skorzystać.

Wymiana gniazda ładowania Samsung

Naprawa złącza ładowania Samsung polega na wymienieniu wspomnianej części na nową tak, by usunąć ewentualne usterki. Problem z gniazdem ładowania jest zauważalny w przypadku, gdy telefon się nie ładuje, ładowanie zostaje przerwane bądź rozmówca nas nie słyszy. Jeśli zauważyłeś, którąś z podanych kwestii, skontaktuj się z nami, a błyskawicznie rozwiążemy Twój problem.

Wymiana klapki Samsung

W ramach naprawy telefonu marki Samsung oferujemy również wymianę tylnej obudowy urządzenia. Usługa rozpoczyna się demontażem, a następnie montujemy nową obudowę. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, do dyspozycji mają Państwo zarówno oryginalne, jak i zamienne części. Montaż odbywa się w sposób fabryczny, dzięki czemu telefon wygląda, jak nowy i nie wpływa na funkcjonowanie urządzenia.

Wymiana aparatu Samsung

Firma samsung rozpieszcza swoich zwolenników wprowadzając coraz lepsze wersje aparatu. W przypadku jego uszkodzenia, nie należy od razu rezygnować z telefonu. Serwis Screenlab w Krakowie, oferuje Państwu wymianę przedniej bądź tylnej kamery, jak również oczka aparatu. Z naszą pomocą, Twój telefon na nowo wykona niepowtarzalne zdjęcia, a ewentualne problemy w postaci braku ostrości lub rozmytych plam znikną.

Wymiana ekranu Samsung

O konieczności wymiany wyświetlacza może świadczyć kilka objawów. Przede wszystkim, jeśli na Twoim telefonie widnieje czarny ekran, kolorowe paski lub przebicia ekranu to jest to sygnał, iż wyświetlacz uległ zniszczeniu. Ponadto, brak reakcji na dotyk powinien dać Ci sygnał o uszkodzeniu tej części urządzenia. W Screenlab, niegroźne nam takie przypadki. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie naprawy Samsunga, a w tym wymiany wyświetlacza. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu cały proces zostanie wykonany rzetelnie, bez najmniejszych skutków ubocznych. Z pomocą naszego serwisu, Twój Samsung będzie działać, jak nowy.

Wymiana zbitej szybki Samsung

Jednym z najpopularniejszych uszkodzeń telefonów, w tym samsungów jest zbita szybka. Jeśli uszkodzony ekran nie pozwala Ci swobodnie pracować na urządzeniu lub znacząco zakłóca widoczności, przyślij go do nas, a my sprawimy, że po rozbiciu nie zostanie śladu. Profesjonalne urządzenia pozwalają nam dokonywać naprawy w sposób innowacyjny, dzięki czemu ekran będzie wyglądał jakby nigdy nie był uszkodzony.

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w zakresie naprawy Samsunga, skontaktuj się z nami. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i dobieramy najlepsze rozwiązania oraz metody tak, aby Twój telefon na nowo wykazywał maksimum użyteczności. Odwiedź nasz serwis Screenlab w Krakowie osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Przewiń do góry