Serwis Huawei Kraków | Naprawa Huawei Kraków

Wyświetlanie 1–12 z 154 wyników

Pomożemy Ci!

Filtruj wg ceny

Wybierz usługę

Wybierz markę

Naprawa i serwis Huawei Kraków

Producent urządzeń mobilnych – Huawei, zadebiutował na światowym rynku kilka lat temu i nieustannie zaskakuje użytkowników nowymi rozwiązaniami technologicznymi. Jednak, w przypadku tak delikatnego urządzenia, jakim jest telefon komórkowy, nie trudno o uszkodzenia. Nasz serwis Screenlab w Krakowie, oferuje Państwu kompleksowe usługi z zakresu naprawy telefonów marki huawei oraz wielu innych producentów. Jeśli spotkał Cię nieszczęśliwy wypadek i Twój telefon nie działa, jak powinien, bez obaw. W Screenlab rozwiążemy każdy problem. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, co oferujemy z zakresu naprawy i serwisu Huawei w Krakowie.

Wymiana baterii

Jak wiadomo, bez baterii nasze urządzenia mobilne nie mogłyby funkcjonować. Jednak regularne, a w większości przypadków zbyt częste ładowanie telefonów, wpływa na obniżenie jej wydajności lub powoduje poważne uszkodzenia. Jeśli Twój telefon samoistnie się wyłącza, gdy jest naładowany lub uruchamia ponownie – jest to znak, że bateria uległa uszkodzeniu. W przypadku takich objawów, nasz serwis oferuje wymianę baterii w każdym urządzeniu marki huawei, niezależnie czy jest to nowy, czy nieco starszy model. Posiadamy bogaty asortyment, dlatego poradzimy sobie z wymianą baterii w każdym urządzeniu.

Wymiana gniazda ładowania

Nie tylko bateria może ulec uszkodzeniu. Często, problem tkwi w gnieździe ładowania. Oznakami uszkodzenia może być przerwanie ładowania lub całkowity brak reakcji urządzenia podczas podłączenia do niego ładowarki. Również w takim przypadku, Screenlab oferuje swoją pomoc. Dysponujemy zarówno oryginalnymi częściami Huawei, jak i zamiennikami najwyższej jakości. Dzięki temu, to Ty zdecydujesz, jakie części mamy wybrać, aby naprawić Twój telefon.

Wymiana tylnej klapki

W razie uszkodzenia tylnej klapki telefonu, nasz serwis w Krakowie oferuje wymianę części na nową. Mogą Państwo skorzystać z oryginalnych części marki Huawei lub wybrać zamienniki wykonane z najwyższej jakości materiałów. Profesjonalizm jest dla nas priorytetem, dlatego usługa wykonywana jest rzetelnie i w oparciu o innowacyjne metody. Ponadto, części, z których korzystamy są starannie wyselekcjonowane, aby zapewnić Państwu produkty, które spełniają najwyższe normy standardu.

Wymiana aparatu

Wiele osób decyduje się na zakup telefonu marki Huawei ze względu na profesjonalny aparat, który oferuje producent. Jednak, nieszczęśliwy wypadek może sprawić, iż kamera w Twoim telefonie ulegnie zniszczeniu. Bez obaw, nasz serwis oferuje możliwość wymiany zarówno przedniej, jak i tylnej kamery oraz oczka aparatu. Profesjonalny sprzęt umożliwia wykonanie usługi w oparciu o innowacyjne metody, dzięki czemu, Twój aparat nie będzie niczym się różnił od tego, zamontowanego fabrycznie. Nasi klienci mają do wyboru oryginalne części marki Huawei oraz najwyższej jakości zamienniki. To ty decydujesz, jakich elementów mamy użyć do naprawy Twojego urządzenia.

Wymiana wyświetlacza

Wyświetlacz jest równie ważnym podzespołem, co bateria w telefonie. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie płynnie posługiwać się urządzeniem. Jeśli na swoim telefonie zauważyłeś kolorowe paski, miganie ekranu lub czarne tło, bądź Twój telefon nie reaguje na dotyk, może to oznaczać, iż wyświetlacz uległ uszkodzeniu. W Screenlab rozwiązujemy i takie problemy. Skontaktuj się z nami, a naprawimy Twój telefon i będziesz mógł na nowo z niego korzystać. Podkreślamy, iż naprawa wyświetlacza w telefonie Huawei jest w pełni bezpieczna i nie wpłynie na działanie urządzenia. Wyświetlacz montujemy fabrycznie, zatem zostanie założony profesjonalnie, z dbałością o najmniejszy szczegół tak, by telefon wyglądał estetycznie i działał prawidłowo.

Wymiana zbitej szyby

Kto z nas, choć raz nie upuścił swojego telefonu, co skutkowało uszkodzeniem i rozbiciem ekranu? O ile niewielkie zbicie nie stanowi przeszkody, tak “pajęczyna” widoczna na całym ekranie znacznie utrudnia widoczność. Ponadto, z pozoru niegroźne zbicie szybki, może powodować szereg innych uszkodzeń. Nasz serwis w Krakowie dokładnie zbada uszkodzenia w Twoim Huawei i wymieni uszkodzone elementy. Dzięki nam, Twój telefon zyska nowe życie i nie będziesz musiał wymieniać go na nowy.

Jeśli Twój telefon nie działa tak, jak na początku skontaktuj się z nami. Oferujemy naprawę i serwis urządzeń Huawei oraz wielu innych marek. Gwarantujemy profesjonalizm, miłą obsługę, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zamówienia. Odwiedź nas osobiście w Krakowie lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź drogą mailową.

Przewiń do góry