Archiwa Apple - Screenlab

Wyświetlanie 1–12 z 168 wyników

Pomożemy Ci!

Filtruj wg ceny

Wybierz usługę

Wybierz markę

Naprawa i serwis iPhone

Telefon komórkowy to atrybut każdego z nas. Z racji tego, iż zastępuje nam wiele urządzeń, myśl o jego braku przysparza wiele niepokojących emocji. Jednak, zdarzają się sytuacje losowe, które powodują, że nasz telefon ulega uszkodzeniu. Co zrobić w takiej sytuacji? Wymienić telefon na nowy, a może oddać go do profesjonalnego serwisu w celu naprawy? Z odpowiedzią na to pytanie, powstała nasza firma Screenlab, która oferuje Państwu kompleksową naprawę oraz serwis telefonów komórkowych różnych producentów, w tym iPhone, Samsung, Huawei i wiele innych. Poznaj naszą ofertę, aby sprawdzić, co wchodzi w skład usługi naprawy iPhone.

Naprawa Iphone – co oferujemy?

W ramach naprawy i serwisu iPhone oferujemy wiele usług naszym klientom tak, by żadna usterka nie była dla nich nie do rozwiązania. Screenlab działa na polskim rynku niemalże od 10 lat. W tym czasie zdobyliśmy wymagane doświadczenie oraz zgromadziliśmy profesjonalny sprzęt, który umożliwia nam wykonanie kompleksowej naprawy obejmującej całe urządzenie. W swoim składzie zatrudniamy fachowców, którzy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z usterką. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

Wymiana baterii

W ramach naprawy iPhone oferujemy Państwu wymianę baterii. Usługa jest przeznaczona dla osób, których urządzenie zaczyna wolniej działać, niespodziewanie się wyłącza w przypadku, gdy bateria naładowana jest w kilku procentach lub ponownie się uruchamia. Wymienione aspekty mogą świadczyć o uszkodzeniu baterii. W ramach naszych usług gwarantujemy wykonanie profesjonalnych testów diagnostycznych, aby sprawdzić działanie pozostałych podzespołów oraz wymianę baterii. Dysponujemy zarówno oryginalnymi częściami, jaki i zamiennikami, które są najwyższej jakości i nie zakłócają pracy urządzenia. To Państwo decydują, jakich części mamy użyć.

Wymiana gniazda ładowania

Screenlab oferuje Państwu profesjonalną wymianę gniazda ładowania, w przypadku, gdy urządzenie nie chce się ładować bądź ładowanie zostaje przerwane, rozmówca Cię nie słyszy lub głośnik rozmów w Twoim telefonie nie działa. Jeśli zauważyłeś, któryś z wymienionych problemów skontaktuj się z nami. Wspólnie sprawimy, że Twój telefon zyska nowe życie i będzie działał bez zarzutu.

Wymiana korpusu

Serwis iPhone obejmujący wymianę korpusu, polega na demontażu tylnej obudowy wraz z boczną ramką oraz zamontowaniu nowej części. W ramach usługi, zajmujemy się rozłożeniem urządzenia, montażem nowego korpusu oraz złożeniem urządzenia.

Wymiana aparatu

W ramach wymiany aparatu oferujemy Państwu możliwość wymiany zarówno przedniej, jak i tylnej kamery oraz oczka aparatu. Naprawa aparatu w Iphone może być konieczna, jeśli podczas wykonywania zdjęć zauważasz rozmyte plamy lub brak ostrości. Gwarantujemy profesjonalną naprawę uszkodzonego elementu, dzięki czemu na nowo będziesz mógł cieszyć się pięknymi zdjęciami i zachować uchwycone chwile na dłużej.

Wymiana wyświetlacza

Wymiany wyświetlacza nie należy mylić z wymianą zbitej szybki, gdyż są to dwie odrębne usługi. Wymiana wyświetlacza jest konieczna w przypadku, gdy po włączeniu urządzenia ekran pozostaje czarny, pojawiają się na nim kolorowe paski lub wyświetlacz nie reaguje na dotyk. Takie objawy mogą świadczyć o uszkodzeniu wyświetlacza i pozostaje konieczność wymiany go na nowy. W Screenlab wszystkim się zajmiemy. Oferujemy możliwość skorzystania z nowego wyświetlacza, zamiennika bądź wyświetlacza po regeneracji. Decyzja, jakiej części mamy użyć zależy tylko od Ciebie.

Wymiana zbitej szybki

Zbita szybka to najczęstsza przypadłość, z jaką przychodzą do nas klienci w ramach naprawy iPhone. Ze względu na kruchość szybki, niezwykle łatwo ją uszkodzić. Jeśli przeszkadza Ci widoczna “pajęczynka” na Twoim urządzeniu, skontaktuj się z nami, a sprawimy, że nie pozostanie śladu po uszkodzeniu. Wymianę szyby przeprowadzamy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu, nowa szybka wygląda jakby została założona fabrycznie. Usługa jest w pełni bezpieczna dla Twojego urządzenia i nie powoduje zmian w funkcjonowaniu iPhone.

Podkreślamy, że oferowany przez nas serwis iPhone obejmuje wszystkie modele urządzenia. Zatem naprawiamy, zarówno najnowsze wersje telefonu, jak również te, które są dostępne na rynku od wielu lat. Jeśli mają Państwo problem z urządzeniem, zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy miłą i wykwalifikowaną obsługę, fachową pomoc oraz rzetelnie i profesjonalnie wykonaną naprawę.

Przewiń do góry