Wymiana szybki Samsung S8
  • Wyprzedaż!

Wymiana szybki Samsung S8

299,00 zł
Brutto
(0)

Naprawa obejmuję wymianę zbitej szyby w telefonie samsung s8

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Warunki naprawy

Wymiana szybki Galaxy s8 przeprowadzane są na profesjonalnym sprzęcie. Przy pomocy separatora podciśnieniowego lub kriogenicznego w temperaturze -180°C szyba jest oddzielana od modułu wyświetlacza, następnie przy pomocy specjalistycznych plastrów Mitsubishi OCA laminowana jest nowa szyba do wyświetlacza w sposób identyczny jak fabryczny, wszystko to wykonujemy w nowoczesnej komorze laminarnej ALPINA, czego efektem jest produkt identyczny z oryginalnym. Zarówno dotyk, jak i cała matryca pozostaje niezmieniona, więc twój wyświetlacz będzie działał identycznie jak nowy.

Warunkiem do wykonania usługi wymiany szybki Galaxy s8 jest w pełni sprawny wyświetlacz LCD oraz warstwa dotykowa. Naprawa polega na wymianie jedynie warstwy szyby w Twoim urządzeniu. Dzięki tej metodzie wyświetlacz będzie reagował na dotyk oraz wyświetlał obraz dokładnie tak jak przed naprawą. Części montujemy w fabryczny sposób. W cenę naprawy wliczone są wszystkie koszty takie jak rozłożenie urządzenia, wymiana szyby wyświetlacza oraz ponowne złożenie urządzenia. W przypadku urządzeń ze szklaną tylną obudową może być konieczna jej wymiana jeśli jest uszkodzona/zbita. Jeśli tył nie jest uszkodzony lub zbity nie ma konieczności wymiany tego elementu.

Czas naprawy

Standardowy czas naprawy urządzenia wynosi od 1 do 3 dni roboczych

Warunki gwarancji

1. Gwarancje wynosi 3 miesiące w stanie jakim został telefon dostarczony po naprawie. 

2. Gwarancja nie obejmuje całego urządzenia, a jedynie naprawiany element. 

2. W przypadku naruszenia plomby gwarancyjnej, roszczenie gwarancyjne zostanie odrzucone automatycznie.

3. Każdy telefon przechodzi test podstawowych funkcji przed jak i po wykonaniu usługi. 

4. Każda przesyłka wychodząca z serwisu jest ubezpieczona oraz dobrze zapakowana, aby zapobiec uszkodzeniom w czasie transportu.

5. Przesyłki wysyłane są firmą kurierską. 

6. Usterki przedmiotu naprawy ujawnione w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych, licząc od dnia dostarczenia towaru do siedziby firmy.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymiana szybki Samsung S8

Naprawa obejmuję wymianę zbitej szyby w telefonie samsung s8

Napisz swoją opinię