Screenlab » Przegląd najlepszych smartfonów na lato 2021
Przegląd najlepszych smartfonów na lato 2021

Przegląd najlepszych smartfonów na lato 2021

Rynek telefonów komórkowych jest ogromny a producenci z roku na rok prześcigają się we wprowadzaniu innowacji, które pozwalają ich urządzeniu wysunąć się na prowadzenie o miano najlepszego telefonu. Ludzie co jakiś czas stają przed wyborem urządzenia, które spełni wszystkie albo przynajmniej część ich oczekiwań odnośnie parametrów, systemu, a także ceny. Wiele osób stawia na budżetowe wersje wychodząc z założenia, iż nie różnią się one za bardzo od droższych modeli, a do czynności, jakie wykonują, telefon w zupełności wystarczy.

Druga grupa ludzi wybiera modele flagowe, czyli najbardziej dopracowane, a także mające najlepsze parametry. Nie ma jednej uniwersalnej drogi w wyborze telefonu, wszystko zależy od preferencji danego człowieka, jednakże warto spojrzeć na listę najbardziej polecanych telefonów.

Apple Iphone 12 mini

Apple przyzwyczaiło sympatyków marki do corocznych premier nowych telefonów, które wydają się być do granic możliwości innowacyjne i wyposażone w najlepsze podzespoły. Gdy wydawać by się mogło, że nie da się już zrobić nic więcej, to marka ta zaskakuje na nowo.

Pod koniec 2020 roku światło dzienne ujrzały, aż 4 nowe modele telefonów sygnowanych nadgryzionym jabłkiem.
Apple wyszło naprzeciw każdemu wymaganiu swoich klientów, tworząc modele mające różne specyfikacje, co pomaga dostosować wybór do preferencji.

Iphone 12 mini jest propozycją dla ludzi, którzy nie są fanami telefonów dużych rozmiarów. Model ten ma zaledwie 5,4 cala i idealnie sprawdza się u osób, które lubią urządzenia poręczne, bądź przyzwyczajone były do tych mających jeszcze przycisk Touch ID. Telefon ten sprawdzi się idealnie w trakcie letnich podróży, gdyż nie zajmuje dużo miejsca, a jakością zdjęć nie odstępuje na krok innym nowym modelom marki Apple.

Twój telefon się zapsuł? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc tutaj!

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Od lat głównym konkurentem dla telefonów Apple są urządzenia koreańskiej firmy, Samsung. Telefony te cieszą się popularnością, wśród osób, które cenią sobie możliwość personalizacji, a także obszerną gamę modeli do wyboru. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które w trakcie wakacyjnego wypoczynku nie mogą pozwolić sobie na zaniedbanie obowiązków zawodowych.

Telefon ten umożliwia wygodną pracę zdalną między innymi dzięki aktywnemu piórku S pen, a także różnorodnym funkcjom ułatwiającym ten proces.

Poza niewątpliwą praktycznością tego urządzenia należy zwrócić uwagę na jego design, gdyż telefon prezentuje się naprawdę świetnie. Ponadto wysokiej jakości aparat pozwalający na tworzenie zdjęć i filmów na najwyższym możliwym poziomie, sprawia, iż można darować sobie zabieranie ze sobą ciężkiego i mało poręcznego aparatu cyfrowego.

Shopping Cart
Przewiń do góry