Screenlab » Usługi » Wymiana baterii

Wymiana baterii

Wyświetlanie 1–12 z 136 wyników

Wymiana baterii Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei

 

Technologia nieustannie pędzi do przodu i się rozwija. Jednak, jak każdy z nas zdążył zauważyć i doświadczyć, często mierzymy się z problemem związanym z trwałością baterii w smartfonie. Zazwyczaj korzystamy z wielu aplikacji i funkcji w naszym telefonie i dlatego bywa i tak, że musimy 2-3 razy dziennie podłączać je do ładowarki. Niestety bardzo często dochodzi do tego, że żywotność baterii drastycznie spada i wymaga całkowitej wymiany. W takich momentach najlepiej zwrócić się do Nas i skorzystać z naszych usług. Wymieniamy baterie w telefonach takich marek, jak iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei.

Wymiana baterii – dlaczego warto sięgnąć po profesjonalną pomoc?

 

Wymiana baterii w iPhonie, Samsungu, Xiaomi czy w Huawei to nie lada wyzwanie. Starsze modele telefonów nie sprawiały takich problemów, jak te obecne, które posiadamy. Z tej racji można było spokojnie, samodzielnie dokonać wymiany. Jednak zważając na to, jak skonstruowane są dzisiejsze smartfony możemy narobić więcej szkód niż pożytku. Co więcej, aby dokonać skutecznej i sprawnej wymiany musieliby Państwo posiadać odpowiednie umiejętności i narzędzia. W łatwy sposób można doprowadzić do samozapłonu baterii podczas wymiany, dodatkowo może dojść do zwarcia, które spowoduje nieprawidłowe działanie innych elementów w telefonie.
Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki wiemy, że Państwo potrzebują szybkich, profesjonalnych, skutecznych i tanich usług wymiany baterii w iPhonie, Samsungu, Xiaomi i Huawei. Operujemy wyłącznie na oryginalnych lub najwyższej jakości ogniwach, które montujemy w fabryczny sposób. Korzystając z naszych w pełni profesjonalnych usług, mogą Państwo liczyć na to, że w cenie naprawy zostaną wliczone pozostałe koszty związane z rozłożeniem urządzenia, wymianą baterii oraz ponownym złożeniem w całość. Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie! Nie będziesz musiał wymieniać smartfona na nowego i ponosić kolosalnych kosztów. Warto zaznaczyć, że oferujemy wymianę baterii w wielu modelach iPhone, Samsung, Xiaomi i Huawei począwszy od tych starszych po nowsze wersje.

Ile kosztuje wymiana baterii w iPhonie, Samsungu, Xiaomi i Huawei?

Szukasz baterii, która wytrzyma znacznie dłużej niż tanie zamienniki? Trafiłeś idealnie! U nas Państwo mogą wymienić baterię w swoim iPhonie, Samsungu, Xiaomi czy Huawei na oryginalne bądź najwyższej jakości ogniwo, które montujemy w sposób fabryczny. Nasi technicy dokonują wszelkich starań, aby Państwo mogli cieszyć się ze sprawnie działającego smartfona. Ceny naszych usług uzależnione są od modelu telefonu, jaki Państwo posiadają. Wymiana baterii w iPhonie, Samsungu, Xiaomi i Huawei to koszt od 149 do 300 zł. Jednak jest to znacznie korzystniejsza opcja niż zakup nowego telefonu i wydanie kilku tysięcy.
Dodatkowo, otrzymają Państwo gwarancję, o której szczegółach warto poczytać. Dbamy o naszych klientów i świadczymy wyłącznie najwyższej jakości usługi tak, abyś był zadowolony i nie musiał co chwilę ładować swojego telefonu, który jest bardzo potrzebny w codziennym funkcjonowaniu.

Shopping Cart
Scroll to Top
Przewiń do góry