• Nowy

Wymiana szybki IPHONE 7

220,00 zł
Brutto
(0)
Ilość

Warunki naprawy

Usługa wymiany szybki odbywa się przy pomocy specjalistycznych urządzeń, takich jak separator podciśnieniowy lub kriogeniczny. Uzyskana temperatura -180°C sprawia, że precyzyjnie można oddzielić szybkę od modułu wyświetlacza, aby następnie używając plastrów Mitsubishi OCA laminować ją w taki sam sposób, w jaki było to zrobione fabrycznie. Każdy etap realizacji usługi jest wykonywany w komorze laminarnej — nowoczesne urządzenie ALPINA pozwala uzyskać produkt identyczny z tym pochodzącym bezpośrednio od producenta. Dotyk oraz matryca nie zostaje w żaden sposób zmieniona, dlatego telefon będzie działał dokładnie w taki sam sposób, jak przed naprawą.

Aby wymiana mogła zostać zrealizowana, konieczne jest, by wyświetlacz LCD oraz warstwa dotykowa nie były uszkodzone. Oferowana usługa naprawy obejmuje bowiem wymianę szybki zamontowanej w danym urządzeniu, a konkretnie: rozłożenie urządzenia, wymianę szkiełka, ponowne złożenie urządzenia – wszystkie te czynności wliczone są w cenę usługi. Jeżeli tylna część telefonu jest szklana i nie uległa żadnemu uszkodzeniu, jej wymiana nie jest konieczna. Natomiast jeśli ta część obudowy została zbita, jej wymiana jest wskazana.

Czas naprawy

Standardowy czas naprawy urządzenia wynosi od 1 do 3 dni roboczych

Warunki gwarancji

1. Gwarancje wynosi 3 miesiące w stanie jakim został telefon dostarczony po naprawie. 

2. Gwarancja nie obejmuje całego urządzenia, a jedynie naprawiany element. 

2. W przypadku naruszenia plomby gwarancyjnej, roszczenie gwarancyjne zostanie odrzucone automatycznie.

3. Każdy telefon przechodzi test podstawowych funkcji przed jak i po wykonaniu usługi. 

4. Każda przesyłka wychodząca z serwisu jest ubezpieczona oraz dobrze zapakowana, aby zapobiec uszkodzeniom w czasie transportu.

5. Przesyłki wysyłane są firmą kurierską. 

6. Usterki przedmiotu naprawy ujawnione w okresie gwarancyjnym będą usuwane bezpłatnie w terminie 14 dni roboczych, licząc od dnia dostarczenia towaru do siedziby firmy.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymiana szybki IPHONE 7

Napisz swoją opinię