Screenlab » Funkcje iPhone’ów, o których nie wiedziałeś
Iphone funkcje

Funkcje iPhone’ów, o których nie wiedziałeś

Firma Apple zdecydowanie zrewolucjonizowała rynek technologiczny. Ze względu na innowacyjność, ale obecnie także i trendy, każdy chciałby mieć gadżet ze słynnym nadgryzionym jabłuszkiem. Inne marki stopniowo odchodzą w cień przez małą ilość funkcji i możliwości, jakie z kolei oferuje przykładowo Iphone. Zapewne wielu posiadaczy smartphonów Apple, używając ich każdego dnia, nie wykorzystuje ich potencjału w pełni, nie do końca zdając sobie sprawę ze wszystkich możliwych funkcji. Poniżej przedstawimy te najważniejsze, które ułatwią zdecydowanie funkcjonowanie właściciela telefonu marki Apple.

Spersonalizuj własną wibrację

Marka Apple przewidziała sytuacje, w których oczekujemy na konkretną informację, ale nie jesteśmy w stanie czuwać cały dzień, mając zaplanowane spotkanie, ważne wyjście lub wyjazd. Oczywiście nie chcąc, aby niekończące się telefony nam wtedy przeszkadzały, wyciszamy dźwięki, decydując się na wibrację, w razie gdyby ważna informacja od konkretnej osoby miała nadejść właśnie wtedy. Jak na złość, jedyne co przerywa nam podczas spotkania to wibrujący telefon przez wydzwaniających do nas telemarketerów i znajomych, którzy nie stanowią w danej sytuacji priorytetu. Marka Apple daje nam możliwość stworzenia spersonalizowanej wibracji. Jak to działa? Wystarczy do wybranego kontaktu, stworzyć specjalną wibrację. Wtedy mamy pewność, że jedyne co może przerwać nasze spotkanie to pożądany telefon.

Iphone możliwości

Twój iPhone rozpoznaje dźwięki za Ciebie

Opcja ta stworzona z myślą o osobach, które mają problemy ze słuchem, może okazać się bardzo przydatna również dla tych, którzy słyszą doskonale. Iphone jest w stanie rozpoznawać różne dźwięki. Szykując się w pośpiechu do wyjścia, możemy zapomnieć na przykład o zakręceniu kranu w łazience. Na szczęście nasz telefon przypomni nam o tym poprzez powiadomienie na ekranie. W ten sam sposób może ostrzec nas w przypadku różnego rodzaju alarmów, płaczu dziecka, odgłosów zwierząt lub prostych czynności domowych.

Timer — i muzyka już nie gra całą noc

Idealna funkcja, dla osób, które uwielbiają zasypiać z muzyką. Kładziemy się spać, włączamy ulubioną playlistę, zasypiamy i zawsze ten sam problem — co z włączoną muzyką kiedy już zaśniemy? Albo wyłączymy ją dopiero po przebudzeniu lub nasz telefon po prostu się rozładuje, gdzieś w środku nocy. Iphone przychodzi z rozwiązaniem, pod postacią timera, który zatrzyma odtwarzanie muzyki na naszym smartfonie w odpowiednim, zaplanowanym przez nas wcześniej momencie. Wystarczy jedynie ustalić, ile czasu potrzebujemy, aby zasnąć i muzyka zostanie wyłączona.

Shopping Cart
Przewiń do góry