O nas

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2012 r. i trwa nadal. Od tego czasu zajmujemy się głównie jednym, naprawą oraz regeneracją wyświetlaczy. Nieustannie się rozwijamy i pogłębiamy naszą wiedzę oraz umiejętności.

Zestawiając nasze umiejętności oraz najwyższej klasy sprzęt zapewniamy profesjonalną obsługę naszych napraw. Posiadamy najnowocześniejszy park maszyn, a dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi producentami gwarantujemy solidną i szybką naprawę wszelkiego rodzaju telefonów komórkowych.

Cała proces naprawy wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie. Szyby zdejmowane są w separatorze kriogenicznym bez mechanicznej ingerencji w wyświetlacz. Zbita szyba przy temperaturze -180ºC po prostu odpada od wyświetlacza. Dzięki tej technologii nie ma obaw że Twój wyświetlacz zostanie uszkodzony.

Następnym krokiem jest czyszczenie wyświetlacza i nałożenie plastra OCA. Proces ten wykonujemy w laboratoryjnych warunkach. Wykorzystywana jest tutaj komora mikroprocesorowa ALPINA która zapewnia nam sterylne warunki dzięki filtrom HEPA spełniającymi normy EU3 - G3 i eliminację zanieczyszczeń na poziomie 99,995% Dzięki temu pomiędzy szybę a wyświetlacz nie dostają się żadne zanieczyszczenia. To dzięki temu sprzętowi tak naprawdę zależy czy pomiędzy szybą a wyświetlaczem nie będzie żadnych paprochów.

 

Następnym etapem jest laminowanie nowej szyby. Wykorzystujemy tutaj specjalne plastry OCA Mitsubishi. Ten proces odbywa się w próżniowych warunkach aby po nałożeniu nowej szyby pomiędzy wyświetlaczem a szybą nie powstawały pęcherze powietrza. Proces ten jest identyczny z fabrycznym montażem dzięki czemu po wymianie szyby otrzymujesz wyświetlacz który reaguje na dotyk i wyświetla obraz w sposób identyczny jak po wyjęciu z pudełka. 

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i technologię, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów, rozumiemy ich obawy i dokładamy wszelkich starań przy wykonaniu powierzonych nam zadań.