Poznaj naszą historię

Poznaj naszą historię

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2012 r. i trwa nadal. Od tego czasu zajmujemy się głównie serwisem telefonów komórkowych specjalizując się w regeneracji wyświetlaczy telefonów. 

Nieustannie doszkalamy się i pogłębiamy naszą wiedzę podążając za trendami rynkowymi. 

Nasza praca to nasza pasja i tak się rozpoczęła nasza przygoda. Najpierw było zamiłowanie do nowinek technicznych, do tego szkolenia w Europie i na Świecie,  staż i praca  w firmach przodujących w regeneracji wyświetlaczy oraz możliwość zobaczenia produkcji od podszewki, to czynniki  które przygotowały nas do pracy na najwyższym poziomie.   Natomiast nic nie przychodzi za darmo, wiele czasu, potu i wytrwałości kosztowało nas dojście do momentu, w którym się teraz znajdujemy. 

Do naszej pracy podchodzimy z największą starannością, dbając o najmniejsze szczegóły, które odgrywają największą rolę w naszej pracy. To od tego zależy to aby wszystko współgrało ze sobą idealnie. 

Zestawiając nasze umiejętności oraz najwyższej klasy sprzęt zapewniamy profesjonalną obsługę naszych napraw. Posiadamy najnowocześniejszy park maszyn, a dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z najlepszymi producentami gwarantujemy solidną i szybką naprawę wszelkiego rodzaju telefonów komórkowych.

Łączymy nasze kompetencje i miłość do pracy, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów, rozumiemy ich obawy i dokładamy wszelkich starań przy wykonaniu powierzonych nam zadań.